Quantore Europe heeft maandagavond 30 januari de European Office Products Award (EOPA) voor Dealergroep van het jaar in ontvangst mogen nemen. De prijs werd uitgereikt aan algemeen directeur Arnold Theuws tijdens de toonaangevende beurs Paperworld in Frankfurt.
V.l.n.r. Hugh Dennis, Arnold Theuws, Bob Oullette
Quantore werd geprezen voor de enorme stappen die ze de afgelopen jaren heeft gezet. De organisatie is erin geslaagd een nieuw hypermodern distributiecentrum neer te zetten, van waaruit ze haar leden en klanten op de meest efficiënte wijze en tegen lage kosten voorziet van het breedste assortiment kantoorartikelen. Quantore ziet de award voor Dealergroep van het jaar als een bekroning op het harde werk van de afgelopen jaren. Dit is het resultaat van volharding en gezamenlijke inspanning van medewerkers en leden van Quantore.
Paperworld is een wereldwijde beurs waar alle partijen uit de kantoorartikelenbranche bij elkaar komen; leveranciers, groothandels, dealers en resellers. Office Products International (OPI) is wereldwijd het meest toonaangevende mediabureau binnen deze branche. Zij reikt elk jaar tijdens Paperworld verschillende awards uit, onder meer voor product van het jaar, Corporate Social Responsibility, Reseller van het jaar, Global Expansion en Industry Achievement. Quantore liet medegenomineerden Advantia Business Solutions, Integra Office Solutions, Soennecken en Superstat Group achter zich.